Четвер, 06.05.2021, 05:31
Вітаю Вас Гість

Адвокат Петренко Тарас Володимирович 

консультації онлайн цілодобово
Онлайн-консультації
Категорії розділу

Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 10
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Каталог webplus.info

Зразки документів

Головна » Юридичні документиДо Великоолександрівського районного суду

Херсонської області

 

Позивач:                                Ткаченко Анатолій Анатолійович,24.08.1964 р.н.

проживає за адресою: вул. вул.. 40 років Перемоги в ВВВ , буд 42 с. Долгово Великоолександрівського району Херсонської області поштовий індекс 74116

 

        Відповідач:                                  Ткаченко Лариса Миколаївна,

 яка проживає   за адресою: вул.Пролетарська, буд. 32, смт. Велика Олександрівка Херсонської області

 поштовий індекс 74100

 

Позовна заява

про зменшення розміру аліментів

 

Від шлюбу з відповідачкою я маю дочку –  Ткаченко Альону Анатоліївну, 24 листопада 1993 року народження, , яка  після розлучення  залишилася проживати разом з відповідачкою.

На підставі рішення Великоолександрівського районного суду Херсонської області  по справі № 2-199-2003 від 14.02.2011 року я виплачую на  користь  відповідачки  аліменти на утримання дочки   у розмірі 1/4 частки  з усіх видів свого заробітку (доходу).

З 2004 року я проживаю однією сімєю з Костерною Лідією Володимирівною, від якої я маю  двох дітей – синів  Ткаченко Олександра Анатолійовича 2005 р.н. та Ткаченко Юрія Анатолійовича,2008 року народження, на утримання яких я також витрачаю кошти з усіх видів свого заробітку (доходу).

Загальний розмір аліментів, який  нараховується  та стягується з мене на користь відповідачки, становить половину мого заробітку, що ставить мене у скрутне матеріальне становище, оскільки  мій дохід не має стабільного характеру  оскільки в нашому населеному пункті немає жодного підприємства, на офіційну роботу немає як влаштуватися в районі я вимушений працювати по найму.

Крім того, я утримую сім`ю з 3-х чоловік , що підтверджується доданими до заяви довідками та іншими документами. На сьогоднішній день вже не виплачується жодної допомоги на утримання  моїх синів. Співмешканка також не може працевлаштуватися . Сім`я знаходиться у вкрай складному матеріальному становищі. Не вистачає навіть на самі необхідні продукти харчування не говорячи про інше.

Донька Альона навчається та проживає в м. Херсон. Проживає в гуртожитку, отримує стипендію в розмірі більше 600 грн., крім того підробляє.

Відповідно до ч. 1 ст. 182 СК України, при визначенні розміру аліментів судом враховується стан здоров’я та матеріальне становище дитини, стан здоров’я та матеріальне становище платника аліментів.

Відповідно до ч.1 ст. 184 СК України- якщо платник аліментів має нерегулярний, мінливий дохід, частину доходу одержує в натурі, а також за наявності інших обставин, що мають істотне значення, суд за заявою платника або одержувача може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі.

Відповідно до ст..192СК Розмір   аліментів,   визначений   за  рішенням  суду  або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено або збільшено

за  рішенням  суду  за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни  матеріального  або  сімейного  стану,  погіршення  або поліпшення   здоров'я   когось   із   них.

Відповідно до ч.2 ст. 197 СК за  позовом  платника  аліментів  суд  може  повністю  або частково звільнити його від сплати заборгованості  за  аліментами, якщо  вона  виникла  у  зв'язку  з  його тяжкою хворобою або іншою обставиною, що має істотне значення.

 

На підставі викладеного й у відповідності з  ст.. 184 ,ч. 1 ст. 192 СК України

прошу:

 

зменшити розмір аліментів, які стягуються з мене  на підставі рішення Великоолександрівського районного суду Херсонської області  по справі № 2-199-2003 від 14.02.2011 року на користь  Ткаченко Лариси Миколаївни на утримання дочки Ткаченко Альони Анатоліївни, з 1/4 частки з усіх видів мого заробітку (доходу), але не менше 1/2 неоподатковуваного  мінімуму доходів громадян щомісяця до 200 гривень - щомісячно з урахуванням індексації. 

2. Звільнити від сплати заборгованості в сумі 747 гривень 40 копійок.

 

Додатки:

 

1.       Дві копії виконавчого листа по справі № 2-199-2003 від 14.02.2011 року.

2.       Дві копії свідоцтва про народження Ткаченко Ю.А..

3.       Дві копії свідоцтва про народження Ткаченко О.А.

4.       Копії мого паспорта та дружини.

5.       Характеристики

6.       Довідки розрахунки від 14.02.2011 р.

7.       Квитанція про сплату судового збору.

8.       Копія квитанції про сплату судового збору.

9.       Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи. 

10.   Копія квитанції про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

11.   Копія позовної заяви.

 

 

 

03.03.2011 р.                                                                                               


Зразки позовних заяв
Процесуальні документи
Оскарження рішень, ухвал